İsim Soyisim:

Telefon No:

Bulunduğunuz Şehir

Hizmet Sözleşme Kurallarını Kabul Ediyorum:

Digiturk’e Merhaba Kampanyası

TV dünyasında kaliteli zaman geçirmek isteyenlere yönelik olarak sunulan TV kampanyaları, birçok kişinin daha kaliteli bir televizyon keyfi yaşamasını sağlamaktadır.

Özellikle Digitürk kampanyalarını takip eden müşteriler için düzenli olarak yapılan kampanyalardan biri olan Digitürk’e merhaba kampanyası binlerce kişiyi bu büyülü dünyaya dahil ediyor. Aylık 14.99 TL’den başlayan fiyatlarla HD kalitesini tam 24 ay boyunca sabit fiyat garantisiyle yaşayabilirsiniz.

Yan oda kampanyasıyla yararlanabileceğiniz seçeneklerle en ekonomik TV hizmeti alabileceğiniz Digitürk, kaliteli bir yayın anlayışıyla birçok ayrıcalık yaşamanızı sağlamaktadır.

Neden Digitürk’e Giriş Paketini Tercih Etmelisiniz?
İlk ay Süper lig maçlarını da ücretsiz olarak izleyebileceğiniz giriş paketinde yetişkin paket seçenekleriyle her zaman TV izleme keyfiniz üst düzeyde olacak.

Türmax ve Gurme gibi kanallardan yararlanabileceğiniz Digitürk giriş paketi isterseniz ek paketlerle zenginleştirebileceğiniz seçeneklerle sınırsız kombinasyon yapmanızı sağlıyor. Binlerce TV kanalı ve sinema kanallarıyla artık evde birkaç TV kanalına hapsolmanıza gerek kalmayacak.

İlk ay yetişkin paketi ve spor paketinin hediye olacağı gitiş kampanyasında, ekonomik fiyatlarla birçok kanalı deneme imkanına da sahip olacaksınız.

Yüzlerce yerli ve yabancı kanala ulaşabileceğiniz Digiturk dünyasında, spor, çizgi film, dizi, sinema ve yetişkin kanallarının ayrıcalıklarından yararlanabileceksiniz. Üstelik dönem dönem size özel diğer kampanyalarla farklı indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Giriş Paketini Yükseltme Seçenekleri
İlk kez Digitürk dünyasına katılacak olanlar için ekonomik bir seçim olan Digitürk giriş paketi kampanyası haricinde diğer kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.

Her zaman yararlanabileceğiniz seçeneklerle giriş paketinize ek olarak film ve sinema, futbol ya da diğer özel paketleri ekletebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz full paketlerle daha geniş seçeneklere ulaşabilirsiniz. Siz de her zaman ekonomik şekilde yararlanabileceğiniz TV avantajlarından faydalanmak için kampanya sona ermeden başvuru yapın ve HD kalitesinin avantajlarından yararlanın.

TV kanallarından aynı şeyleri tekrarlamasından sıkıldıysanız, artık Digitürk vaktiniz gelmiş demekti ve vakit kaybetmeden indirimli kampanyalardan yararlanarak, TV keyfinizi katlayın.

5.00 avg. rating (92% score) - 1 vote