İsim Soyisim:

Telefon No:

Bulunduğunuz Şehir

Hizmet Sözleşme Kurallarını Kabul Ediyorum:

Digitürk kullanmayı düşünen kişiler ilk olarak genelde giriş paketini tercih ediyor. Bu sebeple de Digitürk yeni gelen müşterilerine sunduğu avantajlı kampanyalar ile birlikte bu hizmeti en ekonomik haliyle veriyor. 31 Aralık 2016 tarihine kadar Digitürk’e gelerek giriş paketi için başvuran kişiler artık Digitürk’ün bir üyesi olabiliyorlar.

Bunun için kampanya şartlarını da araştıran kişiler son derece uygun fiyatlar görebilirler. İlk olarak üyeliklerinin ilk 3 ayında ödeyecekleri bedel yalnızca 9,99 TL olduğundan birçok kişi için oldukça iyi bir teklif oluyor. Bunun yanında 12 ay taahhüt vermesi gereken bu yeni üyelerin 3 aydan sonra aylık ödemeleri gereken tutar 26,99 TL oluyor. Böylece kişiler 1 sene boyunca çok uygun fiyatlarda Digitürk kullanmış oluyorlar.

Giriş Paketi ile Hangi Hediyeler Sunuluyor?
12 aylık üyelik boyunca HD kanalların tamamı ücretsiz olarak sunuluyor. Bu da özellikle kalite için Digitürk’ü seçen kullanıcılar için son derece önemli oluyor. Dizileri, filmleri ve programları HD kalitesinde izleyen kişiler artık normal yayın kalitesini çok fazla tercih etmiyorlar. Böylece izledikleri her şeyden daha fazla keyif alma şansları bulunuyor. Bunun yanında kullanıcılara 1 aylık hediyeler de bulunuyor. 1 aylık yetişkin paketi ve 1 aylık Lig TV kullanıcılara Digitürk’ün hediyesi oluyor. Böylece kişiler hem 12 ay çok uygun fiyatlarda Digitürk kullanıyorlar hem de çok daha etkileyici hediyelere sahip oluyorlar.

Kurulum Ücreti Bulunuyor mu?
Bilindiği üzere kişilerin Digitürk kullanıcısı olabilmesi için kurulumun özel ekipler tarafından gerçekleştirilmesi gerekiyor. Bu kurulum iç kurulum ve dış kurulum olarak ikiye ayrılıyor. Bu aşamada Giriş Paketi kampanyası ile birlikte yeni üye olan kişilere iç kurulum tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Bunun yanında dış kurulum için de kişilerden 60 TL ücret talep ediliyor. Ancak kullanıcılar isterlerse bu bedeli 12 aylık paket üyeliklerine aylık 5 TL olarak da yayabiliyorlar. Bu tamamen kullanıcıların inisiyatifinde oluyor. Bu doğrultuda kullanıcıların üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra kendilerine bir tarih veriliyor. Bu tarihte ekipler gelerek Digitürk için iç ve dış kurulum işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyorlar.

3.50 avg. rating (74% score) - 2 votes