İsim Soyisim:

Telefon No:

Bulunduğunuz Şehir

Hizmet Sözleşme Kurallarını Kabul Ediyorum:

Birçok kişi televizyonları yalnızca film izlemek ve spor müsabakalarını takip etmek için kullanıyor. Bu durumda da en kaliteli hizmeti sunan firma konumunda ki Digitürk, kullanıcılarının karşısına yeni kampanyalar ile çıkarak onların çok daha rahat bir şekilde bu aktivitelerine devam etmesini sağlıyor. Spor müsabakalarını ve filmleri Digitürk farkıyla izlemek isteyen kişiler yalnızca bu iki özelliği içeren paket sayesinde çok ekonomik bir hizmet alıyorlar.

Digitürk giriş paketinin yanında sunulan Süper Lig ve film paketi 2 farklı seçenekle müşterilere iletiliyor. Giriş ve film paketi değişmezken kullanıcılar isterlerse tüm Süper Lig maçlarını isterlerse de yalnızca 5 büyüklerin maçlarını izliyorlar. Eğer tüm maçlar izlenmek isterse ilk 4 ay 53 TL sonrasında ki aylarda ise 12. aya kadar 105,99 TL ücret talep ediliyor. Eğer yalnızca büyük takımların maçları isteniyorsa bu bedeller 47,5 TL ve 94,99 TL olarak müşterilere sunuluyor.

Paketin Avantajları Neler?
İlk olarak kullanıcılar her hafta muhteşem bir heyecana sahne olan maçları canlı olarak HD kalitesinde takip ediyorlar. Bunun yanı sıra film tutkunlarına ayda 1000 film izleme imkânı sunuluyor. Bu filmler arasından istedikleri tüm filmler izleyebilen kişiler isterlerse TV’de ilk defa yayınlanan 40 filmden yana kararlarını verebiliyorlar.

Ayrıca bu filmleri izlemek için kişilerin televizyonlarının başında olması da gerekmiyor. İnternet üzerinden, telefonlarından ve tabletlerinden çok kolay bir şekilde bu filmlerin tamamını takip ediyorlar. Bu sayede kişiler uzun yolculuklarında da farklı filmler aramak zorunda kalmıyorlar. Digitürk’ün sunduğu hizmet ile yollarda kolayca zaman geçirilebiliyor.

Kurulum Ücreti Talep Ediliyor mu?
Digitürk iç kurulum ve aktivasyon işlemleri için hiçbir ücret talep etmiyor. Bu doğrultuda dış kurulum için talep edilen 60 TL taksitler halinde ödenebildiği gibi tek seferde de servislere ödenebiliyor. Bunun yanında kişilerin kampanyaya dâhil olması için 12 ay taahhüt vermesi gerekiyor. Bu hizmeti alabilmek için kişilerin yeni üye olması ve 3 Şubat 2017 tarihine kadar başvuruda bulunması gerekiyor. Aksi halde kampanya tedavülden kalkacağı için müşterilere bu cazip fiyatların sunulma imkânı kalmıyor.

5.00 avg. rating (94% score) - 2 votes